o produktach

Ozdób swoje ściany produktami Lookstar!

Pragniesz ozdobić wnętrze swojego pokoju dziennego, biura, salonu, czy też sypialni?

Gustowna reprodukcja pod szkłem i w eleganckiej ramie nada się do tego doskonale.

Mamy do wyboru reprodukcje wielu obrazów olejnych artysty ARIUSA. Ramy występują w kilku kolorach oraz rozmiarach, w zależności od obrazu. Mocowanie z tyłu ramki, do powieszenia na gwoździu.

Wolisz promienną „Marzycielkę”, a może mroczną „Bezrobotną śmierć”? Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

“Bezrobotna śmierć” “Marzycielka”

Jednak, jeśli szukasz ekskluzywnej i wyjątkowej dekoracji, dobrym pomysłem będzie reprodukcja obrazu olejnego ARIUSA wykonana na pleksiglasie. Dzięki nadrukowi po wewnętrznej stronie materiału, reprodukcja ta ma zachwycający efekt wymiarowej głębi. Ze względu na swój subtelny połysk, nada gustownego charakteru w każdym salonie, biurze, jadalni, czy też w restauracji.

Zaletą pleksi jest to, że może zostać powieszona również w kuchni lub łazience, a żeby utrzymać ją w dobrym stanie, wystarczy od czasu do czasu przetrzeć szkło ścierką.

Do montażu, wraz z pleksi, otrzymasz eleganckie dystanse ze stali nierdzewnej, które dodadzą obrazowi spektakularnego efektu.

Jeśli preferujesz subtelne ozdoby, możesz odświeżyć swoją kuchnię lub przestrzeń w pracy, nowym magnesem na lodówkę, metalową szafkę czy też metalowe drzwi.

Zapraszamy do zakupów!

Powiązane Posty